Zbiórka dla Rodziny z Trzciniska - Razem Możemy Więcej!

Kategoria:

Zbiórka dla Rodziny z Trzcińska - Razem Możemy Więcej!

Szanowni Mieszkańcy i Przyjaciele Gminy Janowice Wielkie,

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Janowicach Wielkich zwracają się z serdeczną i pilną prośbą o wsparcie dla rodzin z Trzcińska, która w nocy z dnia 8-9 grudnia 2023 r., straciła swój dom i dobytek w tragicznym pożarze. To czas, aby nasza społeczność połączyła siły i okazała serce w obliczu tej nieszczęśliwej sytuacji.

Jak możecie pomóc?

Zachęcamy do udziału w zbiórce przedmiotów pierwszej potrzeby. Najbardziej przydatne będą nowe pościele, ubrania dla młodzieży i dorosłych, artykuły higieniczne oraz środki czystości.

Miejsce i Czas Zbiórki:

Dary można przynosić do świetlicy wiejskiej w Trzcińsku. Rozpoczynamy zbiórkę od poniedziałku (tj. 11 grudnia 2023 r.) do odwołania od godziny 14:00 do godziny 18:00.

Koordynacja:

Nasz zaufany sołtys Maja Lisowska, osoba o wielkim sercu i zaangażowaniu społecznym, będzie koordynować cały proces zbiórki. Zapewni, że wszystkie zebrane dary trafią bezpośrednio do rodziny.

Więcej niż Dary Materialne:

Przypominamy, że pomoc może przyjąć różne formy. Zapraszamy do oferowania wsparcia emocjonalnego czy po prostu bycia obok tych, którzy teraz tego potrzebują. Każdy gest, słowo otuchy, czy chwila poświęcona innym, może być dla nich bezcennym wsparciem.
Dziękujemy za każdy akt dobroci i solidarności. Pamiętajmy, że razem możemy dokonać znacznie więcej i przynieść nadzieję tym, którzy jej teraz najbardziej potrzebują.

Z głębi serca i z nadzieją na liczne wsparcie,
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
w Janowicach Wielkich

Ochotnicza Straż Pożarna
w Janowicach Wielkich