15 KWIETNIA ŚWIATOWY DZIEŃ TRZEŹWOŚCI

Kategoria:

Co roku 15 kwietnia Światowa Organizacja Zdrowia apeluje, aby przynajmniej w tym jednym dniu powstrzymać się od spożywania jakichkolwiek produktów alkoholowych. W tym dniu, kiedy razem stawiamy krok w kierunku zdrowia i szczęścia, niech 15 kwietnia stanie się chwilą, w której nasze rodziny łączą się w dążeniu do życia pełnego harmonii i wolnego od alkoholu. To czas, aby przypomnieć sobie o sile wspólnych momentów, zdrowiu, które pielęgnujemy razem i miłości, która rośnie w sercach, gdy wybieramy dla siebie i naszych bliskich najlepsze. Odkryjmy razem piękno życia, gdzie każdy bezalkoholowy dzień jest wyrazem troski o siebie nawzajem i budowaniem zdrowszej przyszłości dla naszych rodzin."

tr


Gminna Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Janowicach Wielkich zaprasza zainteresowanych mieszkańców gminy w dniu 12 kwietnia 2024 r. w godzinach 10.00 – 14.00 na Dzień Otwarty przy skwerku naprzeciw parkingu przy Urzędzie Gminy Janowice Wielkie.

W tym dniu członkowie Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych będą rozdawać ulotki profilaktyczne, udzielać porad, wsparcia oraz informacji dotyczących uzależnień.

Dla chętnych możliwość sprawdzenia się w slalomie Alkogogle.

NIE POZOSTAJESZ SAM !!!
ZAPRASZAMY!